[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Kullanım Koşulları | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanıcı etkisizeleman.com’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. Etkisizeleman.com ziyaretçi ve kullanıcılarına ihbar etmeden kullanım koşullarını güncelleme haklını saklı tutar. Kullanım koşullarının yeni versiyonuna ulaşmanız için ihtiyaç duyulan bağlantı menüler halinde her vakit için ana sayfada yer almaktadır.

Etkisizeleman’ın fikir, makale, altyapı genel olarak telif ve öteki her türlü hakları Ümit Akkalay’a aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar etkisizeleman’da sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez.

Kullanıcı etkisizeleman’da yer almış makaleleri etkisizeleman’dan yazılı izin alarak ve açıkça kaynak göstererek, içerisinde herhangi bir editleme yapmadan kullanabilir. İçerikten faydalanmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcı, internet ve başka dijital mecralardaki kullanımlarda etkisizeleman’a aktif bağlantı paylaşacağını kabul eder. Kullanıcı etkisizeleman’da yer alan makaleyi internet ortamları dahil olmak üzere baskılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz. Etkisizeleman.com yöneticileri ve kullanıcıları tarafından oluşturulmayan, başka mecralardan elde edilen içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.

Etkisizeleman kullanıcılarına sunmuş olduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriklerde nereden alındığını ve kim tarafından yazıldığını referans göstererek kullanmaktadır. Etkisizeleman’da paylaşılan ve üçüncü şirket ve şahıslar tarafınca üretilmiş içeriğe dair etkisizeleman’un hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Olası bir içerikte telif hakkı ihlali olması halinde etkisizeleman’a yapılacak taleplerde içerik araştırmalar yapıldıktan sonra en az 7 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.

Etkisizeleman yasalara ve genel terbiye kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Web sitemizde paylaşılan yasalara veya terbiye kurallarına aykırılık olması halinde etkisizeleman’a yapılacak taleplerde içerik en az 7 iş günü içerisinde içerik yayından kaldırılacak ve ya düzenlenecektir. Bularla birlikte etkisizeleman’da kaleme alınan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı yahut direkt uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan etkisizeleman.com sorumlu tutulamadığı gibi hakta talep edilemez.

Kullanıcıları etkisizeleman üzerinde içerik oluşturabilir ve bunları yayınlayabilirler. Kullanıcılar, hazırlayıp yayınladıkları makalelerden şahsen sorumlu tutulmaktadırlar, etkisizeleman bu tarz içeriklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Etkisizeleman kullanıcılarınca kayıt altına alınacak içerik üzerinde değişiklik yapmak, yayınlamak ya da yayından kaldırmak da dahil olmak üzere her türlü tasarrufta bulunabilir. Kullanıcılar etkisizeleman üzerinde oluşturdukları ve yayınladıkları içerik üzerinde hiçbir hak iddia edemez.

Etkisizeleman.com kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak bir zarardan asla sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı etkisizeleman.com’a ve resmi Twitter, İnstagram, Facebook ve sosyal medya mecralarındaki sayfalarına gönderilmiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. Etkisizeleman uygun görmediği yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Etkisizeleman.com kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatikman toplamaktadır. Bu bilgiler sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veri tabanınında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve üyelerin haberi olmadan kendisiyle alakalı kişisel data toplanmamaktadır.

Etkisizeleman.com’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir plaformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdedir.

Etkisizeleman.com sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.

Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere etkisizeleman.com’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.