[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Akıllı Yüzük Motiv | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Teknoloji / Akıllı Yüzük Motiv

Akıllı Yüzük Motiv

Akıllı Yüzük Motiv

Akıllı Yüzük Motiv adlı makalemizde sizlere ABD merkezli teknoloji firmasının ürettiği akıllı yüzüğü tanıtacağız. Ürün şuan için Türkiye piyasasına girmemiştir. Amerika’da çalışmaları yapılan yüzüğün Amerika’daki teknoloji mağazalarında yerini alması çok geçmedi.

 

 

Motiv Light Titanium Series

Amerikalılar tarafından yoğun ilgi odağı olan yüzük bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Üretici firma gün geçtikçe akıllı yüzüğe bir çok yenilik ekliyor. Motiv ismini verdikleri bu yüzüğü gelin biraz yakından inceleyelim.

Teknoloji firmasının kendi ismini koyduğu yüzüğün adı MOTIV dir. Amerikanın eyaleti San Francisco da üretilmektedir. Yüzük resimde gördüğünüz gibi titanyum‘dan üretilmiştir. Kesinlikle deforme olmamaktadır.

Akıllı Saat Motiv Fiyatı

Motiv tasarımı ile de göz kamaştırıyor. Sade bir görünüme sahip olan bu yüzük parmağınızı kesinlikle rahatsız etmiyor. Dışarıdan bakıldığı zaman sadece yüzük görüntüsü verilen ürünün teknolojik bir alet olduğu ilk bakışta anlaşılmamaktadır. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanmıştır.

Akıllı Saat Motiv Kolay Sarj Özelliği

Ürün tam şarj edildiği zaman 5 gün boyunca kullanılmaktadır. USB yardımıyla kolayca ve hızlı bir biçimde şarj edilebilmektedir. Ürün Titanyum ve Gold renkleri ile piyasaya çıkarılmıştır.

Akıllı Saat Motiv Su Geçirmez

Akıllı yüzüğün özelliklerinin başında su geçirmemesi gelmektedir. 50 metre derinliğe kadar su geçirmeyen akıllı yüzük özellikle spor aktivitelerini desteklemektedir. Spor aktivite uygulamaları olarak Adım sayar, Kalori hesaplama, Km hesaplama, Uyku saatleri kayıt imkanı, Kalp atış hızını kolaylıkla ölçmektedir.

Akıllı yüzük MOTIV Amerika’da 199 Dolar’dan satışa sunulduğunu duyurdu.

Daha fazlası için abone olmayı unutmayınız.

Bir Önceki Makale  Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir