[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Apple iOS 10.2 sürümünü yayınladı | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Teknoloji / Apple iOS 10.2 sürümünü yayınladı

Apple iOS 10.2 sürümünü yayınladı

Apple iOS 10.2 sürümünü yayınladı
Apple iOS 10.2 sürümünü yayınladı

Apple iOS 10.2 sürümünü yayınladı

Apple iOS 10.2 sürümünü yayınlandı yanlış duymadınız. Abd merkezli Apple dün yeni güncellemeyi kullanıcılarına duyurdu.

Teknoloji Devi Apple iOS 10.2 nin son sürümünü dün akşam kullanıcı ile buluşturdu. iOS 10.2 hangi modellerde çalışıyor ? Gelen yenilikler nelerdir ? iOS 10.2 hakkında bilinmesi gereken herşeyi sizlere anlatacağım.

Apple‘ın uzun süredir güncelleme çıkartmaması ve kullanıcılara kendini özletmesinin arkasından TV uygulaması ve 100 adetlik emoji paketi çıktı.

iOS 10.2 ile gelen güncelleme ile şuan için gözümüze çarpan bu iki özellik mevcut olmak ile birlikte ilerleyen zamanlarda gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Yaklaşık olarak 360 Mb boyutunda olan bu güncelleme ile Apple mobil cihazlarına bir yeni özellik daha ekledi. Şimdilik sadece ABD’de kullanımda olan uygulama ile kullanıcılarına telefon üzerinden Filmlere ve Televizyon Programlarına erişme şansı veriyor.

Ve Bonus 🙂 Yıllardır sıkıldığınız emojilere ek olarak 100 yeni emoji yayınlayan apple’in bu özellikleri hangi telefonları kapsıyor ?

Güncel teknoloji haberleri için blogumuzu takip ediniz. Blogumuza abone olarak güncel bilgilerden ilk siz haberdar olun.

 

Bir Önceki Makale  Facebook'a Sahte Haber Butonu Geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir