[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Beşiktaş Maçka Parkı ve Vodafone Arena Bombalı Saldırı | Etkisiz Eleman
Anasayfa / Genel / Beşiktaş Maçka Parkı ve Vodafone Arena Bombalı Saldırı

Beşiktaş Maçka Parkı ve Vodafone Arena Bombalı Saldırı

Beşiktaş Maçka Parkı ve Vodafone Arena Bombalı Saldırı
Beşiktaş Maçka Parkı ve Vodafone Arena Bombalı Saldırı

Beşiktaş Maçka Parkı ve Vodafone Arena Bombalı Saldırı   adlı yazımda sizlere içimden geçenleri anlatmak istiyorum.

Öncelikle bu yazıyı yazarken ağzımdan neler çıkacağını bilmiyorum. Kimse de kusura  bakmasın.

Hiçbir içinizi karartacak görüntü paylaşmayacağımı bilmenizi isterim. Gördüğüm onlarca içimi burkan manzara var ama bu manzaraları biz paylaştıkça bu şerefsizler ekran başında gülüp eğlenecekler. Onlara çanak tutmayacağım.

Yıllardır terörle mücadele veren bir ülkeyiz. Gencecik evlatlarımız Vatan uğruna şehit oldular. Feto diye bi mevzu patladı onların engel olduğunu öğrendik terörün bitmemesinin sebebini onlardan bildik. Tüm askeri kaynakların PKK ve yandaşlarını bitirmek için saldırdığını medyadan öğrendik.

Türkiye’deki Medya Nasıl İşliyor ?

İnsanların gözlerini boyayarak ilerlemeye devam eden Türk medya kanalları ya Türkiye’nin aleyhine ya da Siyasilerin Lehine bilgi paylaşımı yapıyorlar. Kimse halk gerçeği bilsin istemiyor.

PKK Terör örgütünü bitirmek bu kadar kolay mı ?

Evet kolay. Nato ya Ab‘ye çekin rest’i kardeşim. Pkk lı olanda yandaşlık yapanda sevende kim varsa öldür gitsin. Bu vatan için kaç mezhepten kaç ırktan insan savaştı. Vatanı bölüp de kendine vatan kurmak isteyen kansızlar mı kalacak ülke ? Kimden korkuyoruz ? Natodan mı ? Avrupa Birliğinden mi ? savaş mı açacaklar açsınlar ulan. Korkan kim ermeni tohumlarından. Her gün bir evladımız ölmesindense cephede ben ve benim gibi vatan evlatları omuz omuza savaşırız. Her gün öleceğimize bir gün ölürüz.

Gelelim dün ki (10.12.2016) istanbul Beşiktaş Vodafone Arena ve Maçka parkı patlamasına..

Bombalı Saldırı nerede olmuş ?

Bombalı saldırılardan birincisi Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu eski beleş tepe’nin olduğu yerde diğeri ise Maçka Parkında meydana gelmiştir.

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama bazı haber kaynaklarında yazanları sizlerle paylaşayım.

  1. Dün yoğun güvenlik önlemi alınmış ve bombalı saldırı olabileceği ihtimali üzerinde duruluyormuş.
  2. Birinci bombalı araç vodafone arenanın yanında patlamış, ikincisi gaza basıp maçka parkına kadar gidip orada kendini patlatmış.
  3. Maçka parkındaki bombalı şahısa polis dur deyince pimi çekmiş.

1. Yoğun güvenlik önlemi:

Velhasıl diyelim ki biliniyordu. Bu bilgiyi istihbarata sızdıran o muhbir olacak herif bu teröristlerin arabalarını ve şahısların kimler olduğunu bilmiyormuydu da o gencecik 20-25 yaşındaki evlatlar şehit oldu. Bana göre yoğun güvenlik önlemi Beşiktaş ve Bursa spor taraftarı arasında yıllardır süren gerginlikten ötürü sağlandı.

2. İki aracında aynı noktadan geçip seyrettiği yalanı:

Sosyal medyada dolaşan videoları izlediniz mi bilmiyorum ama Türk Polisi Şarjörlerini bitirene kadar ateş etmiş. O kadar mermiden kim sıyrılabilecek ve maçka parkına kadar aracı sürebilecek. Yine medya insanları kandırmaya devam ediyor.

3. Maçka parkındaki şahıs yaya imiş:

Ulan bi karar verin be web sitenize, kanalınıza hit çekmek için yapmadığınız şey yok kahpeler sizi. Dininiz imanınız para olmuş. Azıcıkta gurur ve haysiyetiniz olsun.

 

İyi bakın bu resme olay yerinde ne oluyor muhabbetlerine bayılırsınız. Bakın inceleyerek bakın bu resme onlarca sıralanmış ambulans Çevit Kuvvet (20-25 yaş arası gençler)’in yaralananları ya da cansız bedenleri almak için sıra bekliyor. Ambulanslardan inen her 112 Acil personeli yukarı koşuyor belki bir yiğidi kurtarırız vakit kaybetmeyelim diye.

Sonuç ne peki ?

11.12.2016 saat 12:24 itibari ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıkladığı bilgiler neticesinde Toplamda 193 Kişi olmak üzere 136’sı müşahede altında, 14’ü yoğun bakımda, 5’i ameliyatta ve 38 Vatan evladımız da ŞEHİT olmuş durumda.

200 Kişiden bahsediyoruz arkadaşlar ? Her gün korku içinde yaşayıp 200 er 200 er ölmektense göğüs gererek bir seferde 2000 kişi ölmeyi yeğleriz. Analarımız, kız kardeşlerimiz, evlatlarımız rahat yaşasınlar bundan sonra diye her vatan sever evlat ölmeye hazırdır.

Yeter ki bu şerefsizleri bitirmek için bir adım atılsın.

Peki ne olacak bu çocukların ailelerine ?

Devlet maaş bağlayacak baş sağlığı dileyecek. Haberciler babasını bulup yanına gidecekler ve soracaklar.

Söylemek istediğiniz bir şey var mı ?
-“Vatan sağ olsun” diyecek o titreyen sesiyle babamız.

Vatan sağ olmasın baba senin oğlun gibi cesur yürekli vatanına canını verecek binlercesi var bu memlekette. Bende onlardan biriyim. Şehirde, ilde, ilçede, kırsalda, dağda, mağarada her yerde ne kadar Pkk lı ve Pkk yandaşı kahpeler var ise gidelim direk tepelerine çökelim.

Bizim evlerimize yıllardır ateş düşüyor. Onların bir evi bile yok. Kimisinin Anası Babası feryat figan evladım kandırıldı derken kimsinin Anne Babası ise destek veriyor.

Bu ve bunun gibi terör eylemleri yapanlara ve bu kansızları destekleyen Anne Babaya’da yazıklar olsun.

Şimdide gelelim sosyal medyadaki vatan hainlerine bakalım onlar ne yapmış ?

Kahraman kardeşlerimizin bazılarının fotoğrafları aşağıdadır. Bakın bakın da biz rahat rahat yaşayalım diye canlarını veren Yiğit delikanlıları görün.

 

Tüm şehitlerimizin ailelerine ve yakınlarına Allah’tan sabır ve baş sağlığı dilerim. Ne Mutlu Türküm Diyene !!!

 

 

Bir Önceki Makale  1-50 Arası Asal Sayıları ve Toplamını Bulan Program C#

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir