[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Galaxy S8 piyasaya eğimli ekranla çıkacak | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Teknoloji / Galaxy S8 piyasaya eğimli ekranla çıkacak

Galaxy S8 piyasaya eğimli ekranla çıkacak

Galaxy S8 piyasaya eğimli ekranla çıkacak
Galaxy S8 piyasaya eğimli ekranla çıkacak

Galaxy S8 piyasaya eğimli ekranla çıkacak adlı makalemizde sizlere S8 modeli hakkında internete sızan bilgileri paylaşacağım.

Samsung‘un seriyi devam ettirme kararından sonra S grubunun yeni jenerasyonu olan S8 modelini piyasaya çıkarmaya çalışırken internete bilgi sızması devam ediyor.

Son olarak ortaya atılan iddiaya göre Samsung S8 modelini piyasaya eğimli ekranlar ile sürecek ve eğimli ekranları standart haline getirecek.

Kore firması olan Samsung 2017‘nin sonunda çıkarmayı düşündüğü S serisinin yeni incisi S8’in görüntülerini internete sızdırmaya devam ediyor. Teknoloji firmalarının bir birinin önünü kesmek için kullandığı en etkin stratejiler insanları özendirerek ilerleyen süreçte piyasaya çıkan ürünleri erkenden tanıtmaktır. Daha s7’nin çıkmasının üstünden kısa bir süre geçmesinin ardından s8’i gözler önüne seren Samsung Edge çizgilerini ortaya koyarak hafif eğimli ekran ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor.

Daha önceki iddialarda Samsung’un iphone tuş yapısını benimsediğinden yana olsa da şuan piyasaya çıkan görüntüler bunun tam aksine olduğunu gösteriyor. Samsung adeta nabız ölçmeye devam ediyor.

iphone tuş yapısı ile alakalı internete sızan görsel:

İşte Samsung’un s8 olarak piyasaya çıkaracağı ürünün internete sızan görüntüleri;

Güncel Teknoloji haberleri için bizleri takip ediniz. Sayfamıza abone olarak en güncel haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz.

Bir Önceki Makale  Akıllı Yüzük Motiv

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir