[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Link Kısalt Para Kazan | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Web Master / Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan yöntemiyle artık web sitelerinizdeki linkleri link.tl üzerinden yönlendirerek reklamlardan gelir elde edebilirsiniz.

Link Kısalt Para Kazan olayı ile son yıllarda popüler olan Link.TL ve benzeri link kısaltma servisleri sayesinde google reklamları yada diğer reklam firmalarından reklam yayıncılığı alamayan tüm kişiler bu sistem ile para kazanabilir.

Link Kısalt Para Kazan servislerinin mantığı sitenizde vereceğiniz dış bağlantı linklerini kısaltarak Link.TL üzerinden yönlendirme yapıp reklam gösterilmesini sağlamaktadır. Link kısaltma servislerinin en güzel yönü tık başına ücret ödemesidir. Hit sayısı bol olan web sitelerde oldukça yüksek meblağlara ulaşmanız mümkündür.

Ödeme garantisi olduğunu yıllardır kullanan arkadaşlarımızdan öğrendik ve bizde bu sistemi farklı web sitelerimizde severek kullanıyoruz.

Link Kısalt Para Kazan sisteminin ödeme yöntemi papara‘dır. Papara üzerinden hesabınızda biriken bakiyeleri alabilirsiniz.

LİNK.TL SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sistem üzerinden birikmiş bakiyenizi alabilmek için ödeme bilgilerinizi sisteme kaydetmeniz gerekmektedir. Ödeme alt limiti olan 15.00 TL’yi (Online ödeme sistemlerinde geçerlidir.) geçmeniz gerekmektedir.

Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan

Ekranın üstünde sağ tarafta yer alan Kayıt Ol butonuna tıklayınız.
Daha sonra yan menüdeki kayıt ol ekranı karşınıza gelecektir. Buradaki bilgileri doğru doldurun çünkü ödeme yapılacak banka bilgileri ile karşılaştırma sağlanmaktadır.

Para birimini otomatik olarak Türk Lirası seçiliyor Hesap Tipi ise Yayıncı olacaktır.

Bilgileri yanlış girdiğiniz takdirde papara üzerinde açtığınız hesap bilgileri ile link.tl hesap bilgileri birbirine çakıştığı için ödeme alamayabilirsiniz. Tüm emekleriniz boşa gitmesin.

Papara üzerinde hesap açmak için yanlış bilmiyorsam yaş +18 olması gerekmektedir. Aile bireylerinizin birinin üzerine hesap açabilirsiniz. Korkmayın herhangi bir aidat yada borç çıkartmıyorlar sanal banka işte 🙂

Tüm bilgileri doldurduktan sonra KAYIT OL butonuna basıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz. Daha sonra hesabımıza giriş yaparak kullanıcı paneline bağlanıyoruz.

İlk giriş yapıldığında karşınıza Hata diye bir bildirim gelecektir. Bilgilerinizi doldurmanız istenecektir. 

Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan

Kişisel Bilgiler bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurun. Daha sonra Ödeme Bilgileri ekranına geçerek Papara üyelik bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir.  Üyelik bilgilerini Papara ödeme sistemine kayıt olarak alabilirsiniz. Sisteme üyelik oldukça kolaydır. Web site üzerinden KAYIT OL butonuna basıp yine doğru bilgiler vererek hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bir kaç tane onay maili gönderecektir. Onları tamamladıktan sonra hesabınız tamamdır.

Daha sonra HESABIM bölümünde yer alan 10 haneli kodu kopyalarak LİNK.TL hesabınızda yer alan ödeme bilgileri ekranındaki Cüzdan numarası kısmına PL kodunu silmeden devamına yapıştıralım. Yalnız dikkat etmeniz gereken hesabınızın TL hesabı olmasıdır. Farklı proxyden bağlanmıyorsanız. LİNK.TL ve papara sizi TL hesabı olarak açar.

Cüdan Numarasını bulamıyorum ?

Cüzdan numarası PAPARA web sitesine giriş yaptığınızda hesabım bölümünde sol menüde yer alan  “Papara Numaranız: 1234567890 ” kısmıdır. Link.tl üzerinde cüzdan diye geçer ama aslında adı papara numarasıdır.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra LİNK.TL sitesinin sol menüsünden anasayfa bölümüne tıklayınız ve linklerini kısaltarak web sitenizdeki linkler ile değiştiriniz.

Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan

Yukarıdaki kısma orjinal linki yazıp kısalt dediğinizde karşınıza link.tl/a4s25ds gibi saçma ama kısa bir link çıkacaktır. Bu linki sitenizdeki orjinal link ile değiştirdiğinizde tüm işlemler bitmiş olacaktır.

Artık hazırsınız para kazanmaya başlayabilirsiniz. LİNK.TL üye olmak için tıklayınız.

Bir Önceki Makale  Blogger nasıl açılır ?

Bir Yorum

  1. İnternetten link kısaltarak para kazanmak için TLTC sitesini kullanmalısınız. Hiçbir kaybınız olmadan sadece link kısaltıp paylaşarak ayda 1500TL ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz.
    TL.TC Nedir: Türk Lirası ve Tools Link kısaltmaları için TL kısaltmayı kullanan site isminde domain tercihi olarak hem en kısa hemde Türkiye Cumhuriyetini simgelesin diye Turks anda Caicos Adalarına verilen domain uzantısı .TC tercih edilmiş.
    Son günlerde oldukça popüler olan TLTC ile bilgisayar başında gereksiz oyun ve internette zaman kaybetmek değil, boşa giden zamanı nakite çevirmenin zamanıdır . Bu site ile 3 kolay adımda işlemlere başlıyorsunuz. Öncelikle üye olarak sisteme dahil oluyoruz. Üye olduktan sonra size verilen panel sayfanızda linkleri kısaltarak yönetmeye başlıyorsunuz. Kısa linkler tıklanma ile hedef linke gitmeden bir reklam sayfası çıkar ve ziyaretçi hedefe gitmeden bu reklamı beklemek zorundadır. Reklamı geçtikten sonra işlem başarılı bir şekilde sayılmıştır ve hesabınıza ücreti eklenmiştir. Kısa linkler zahmetsiz ve risksiz olduğundan kaybedeceğiniz herhangi bir şey yoktur. 1 link dönüştürerek başlayabilirsiniz. Kısalttığınız linkin ziyaretçisi ne kadar fazla ise kazancınız o kadar yüksek olur.
    Linkler herhangi bir ortamda herhangi bir yerde paylaşacağınız bir site adresidir. Örneğin bir video paylaşmak istiyorsunuz, panelinizde bu video linkini dönüştürüyorsunuz. Dönüşen kısa linki nerede paylaşacaksanız oraya bu linki gönderiyorsunuz. Linki takip eden üyelerinizden sizden para kazanıyorsunuz. Panel sayfanızdan link kontrolü yapabilir ve dilediğiniz zaman linki durdurabilirsiniz. Hesaplama cpm (1000 Gösterim Başına Maliyet) üzerinden hesaplanarak elde edilen tutar panel sayfadaki cüzdanlarında birikmektedir.Ortalama 1CPM = 5 ila 15 tl arasında değişim göstermektedir. Cpm deki farklar ülkelere göre ayarlanan reklam birim fiyatları ile alakalıdır.
    Oldukça popüler bir kazanç sistemi olan TLTC şimdiden binlerce üye kazançlarını hesaplarına çektiler ve oldukça işlemden çok memnunlar. Özellikle alternatif sitelere göre anında ödemeler sanal cüzdan hesaplarına gönderilmektedir. Şimdilik aktif ödeme ile para çekilecek cüzdanlar;(Papara,payza,webmoney,ininal,payoneer). Bu sanal cüzdanlar ile biriken kazançlarınızı anında çekebilir ve sanal ortamda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir