[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Teknoloji / Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme

Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme

Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme
Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme

Samsung Gear S3 akıllı saat inceleme isimli makalemizde sizlere Teknoloji devi olan Samsung’un piyasaya yeni sürdüğü akıllı saatini tanıtacağız.

4 ay önce IFA 2016’da tanıtımı yapılan Samsung’un gözdesi Samsung Gear S3 Frontier beğenileri üzerinde toplamayı başarmıştı. Samsung yine hem sportif hemde klasik seven kullanıcılarını düşünmüş olsa ki iki seçenek ile karşımıza çıkıyor.

Classic serisinde Wifi ve Bluetooth bağlantısı iken Frontier serisinde ek olarak LTE bağlantı seçenekleri mevcuttur. Frontier saat LTE bağlantısı sayesinde telefona ihtiyaç duymadan uzaktan bağlantı ile birlikte tek başına çalışabilme özelliğine sahiptir.

samsung-s3-gear-akilli-saat-inceleme-4
Samsung Gear S3 akıllı saat farklı kordon seçenekleri

Gear S3 Classic biraz daha zarif ve narin, Frontier ise sert ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Ekstra olarak satılan birbirinden şık tasarımlar ile hazırlanmış kordonları ile sizleri kendine çekmeyi başaracağını umuyoruz.

Samsung Gear S3 akıllı saat suya ve toza dayanıklı

Akıllı saatlerimizin ekranlarında 1.3 inçlik Super AMOLED kullanılmış olmasıyla birlikte Gorilla Glass SR+ kullanılarak suya karşı dayanıklılık sağlanmıştır.  IP68 sertifikası ile suya ve toza dayanıklılığını tescillenmiştir.

Samsung Gear S3 akıllı saat 4 gün şarj özelliği

Samsung S2 Gear’ın devam serisi olan S3 Gear’da boyutlarından dolayı bataryası 380mAh seviyesine çıkartılmıştır. Büyük batarya sayesinde akıllı saatimizin 4 gün pil ömrü vardır.

Samsung Gear S3 akıllı saat NFC ve ödeme

Samsung Gear S3 akıllı saatimiz Samsung Pay özelliği sayesinde NFC ödeme yöntemi yoluyla tek tuşla ödeme yapabilme özelliğine sahiptir.

Ayrıca Samsung akıllı saati için özel olarak geliştirdiği işletim sistemi TizenOS‘u kullanmaktadır.

Samsung Gear S3 akıllı saat arama ve çağrı modu

Akıllı saatiniz yardımıyla özellikle Frontier serisinde LTE bağlantısı sayesinde bünyesinde barındırdığı hoparlör ve mikrofon ile birlikte telefona ihtiyaç duymadan görüşme yapabilirsiniz. Kol telefonu desek yeridir. Çok zekice tasarlanmış bravo Samsung.

Samsung Gear S3 akıllı saat koşu ve gps modu

Gear S3 koşu, yürüyüş ve favori sporlarınızı yapmak için etkin olarak kullanabileceğiniz uygulamalar akıllı saatinize entegre edilmiş seçenekte satılmaktadır. Adım sayar, Altimetre, Gps modülü aradığınız her şey Classic ve Frontier seçenekleri ile Samsung S3 Gear Samsung mağazalarında bulunmaktadır.

Samsung Gear S3 Özellikleri:

  • 1GHz çift çekirdek CPU
  • 4GB dahili hafıza
  • 380mAh pil (4 gün pil ömrü)
  • Dahili hoparlör ve mikrofon
  • Bağımsız müzik çalar
  • Altimetreler, barometre, hızölçerler, GPS

Samsung S3 Gear’ın dikkatimizi çeken tüm özelliklerini ve değişik seçeneklerini sizlere aktarmaya çalıştım. Akıllı saat piyasaya 1299 TL ile giriş yapmış bulunmaktadır.

En güncel bilgiler için lütfen ABONE OLUN.

 

Bir Önceki Makale  Ücretsiz Online Facebook - Youtube Kapak Fotoğrafı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir