[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek | Etkisizeleman.com
Anasayfa / Web Master / Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek

Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek

Saniye reklamlarını beklemeden geçmek için chrome eklentisi olan Tampermonkey’e ihtiyacınız vardır. Ad.fly reklamlarını 5 sn beklemeden geçin.

Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek, ad.fly gibi bir çok url yönlendirme web sitelerini ziyaret ettiğinizde hepiniz karşınıza çıkan 5 saniyelik reklamlar yüzünden çileden çıkma noktasına gelmişsinizdir. Link kısaltma servislerinin karşınıza çıkardığı sizi reklamları görmek için zorladığı 5, 6, 7, 8, 9, 10 saniyelik reklamlarını Chrome eklentisi yardımıyla kolayca kaldırabilirsiniz. Artık link kısaltma sitelerinde saniye beklemeyeceksiniz.

Öncelikle aşağıda yer alan Tampermonkey Kur’ a tıklıyoruz ve karşımıza çıkan web sitesinde İnstall butonuna basıyoruz. Eklentiyi chrome tarayıcımıza kuruyoruz. 

Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek
Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek

Tampermonkey KUR

Daha sonra AdsBypasser eklentimizin web sitesine girerek İnstall Full Edition butonuna tıklıyouruz ve github’ta yer alan JavaScript dosyasını Tampermonkey eklentisine entegre ediyoruz.

Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek
Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek

Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek kullanacağınız TamperMonkey ve Adsbypasser eklentisi ile aşağıdaki web sitelerinde bekleme yaşamazsınız.

Saniye Reklamlarını Beklemeden Geçmek için TamperMonkey eklentisi chrome tarayıcınızda kurulu olmalıdır.

Bir Önceki Makale  WannaCry Nedir ? Nasıl Silinir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir