[Web Master ve Wordpress Bilgi Paylaşım Blogu | Etkisizeleman.com]
YTplus.net Youtuber Destek Platformu | Web Master - Wordpress ve Seo Blogu |
Anasayfa / Genel / YTplus.net Youtuber Destek Platformu

YTplus.net Youtuber Destek Platformu

YTplus.net Youtuber Destek Platformu
YTplus.net Youtuber Destek Platformu

YTplus.net Youtuber Destek Platformu olarak yayın hayatına başlayan web sitesi youtube mecrasında kanalı olan arkadaşlara kolaylık sağlamaktadır.

YTplus’da hangi özellikler mevcuttur ?

 • Fikir ve Video bulucu
  Bu özellik sayesinde youtube kanalınıza video yüklemek için yeni video üretme fikirleri edinebilirsiniz. Sistem kelime araması yaparak 3 popüler video paylaşım platformundan rastgele sonuçlar çekmektedir. Videoları izleyerek kendinize yeni video fikirleri bulabilirsiniz.
 • Youtube Seo Analiz
  Seo konusunda bir çok youtuberin eksiği bulunmaktadır. Seo yapan youtuber arkadaşlar alıp başını giderken diğer arkadaşlarımız videolarının patlamalarını beklemektedir. Hem kendinizin hem de rakiplerinizin videolarının seo skorlarını analiz ederek kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz.
 • Mp3 Dönüştürücü
  Artık videoların altına “arkada çalan müziğin adı ne?” gibi sorular sormanıza gerek yok linki kopyalayın arama sekmesine yapıştırın. Videonun mp3 halini bilgisayarınıza download edin.
 • URL Kısaltma
  Videoların altında o uzun ve göz yoran linkleri kullanmanıza gerek kalmadığını söylesek size faydası olur mu ? Bence olur. Bağlantılarınızın linklerini 29 karaktere düşürerek okunurluğu üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
 • Online Photoshop
  Profesyonel photoshop bilgin yoksa hiç korkma YTplus.net ekibi bunu da düşünmüş olsa ki sizlere basit bir arayüze sahip online olarak tasarım yapabileceğiniz photoshop sistemi geliştirmiş. İstediğiniz her türlü tasarımı yapabilirsiniz.
 • Çekiliş
  Video çekilişlerini güvenebileceğiniz bir siteden yapmanızda fayda vardır. Çünkü izleyicileriniz çekilişe hile karıştığını düşünebilirler. Bu yüzden canlı olarak çekilişi YTplus.net üzerinden yapabilirsiniz.
 • Blog
  Youtube hakkında yöneltilen soruların detaylı olarak anlatıldığı bir çok makaleye ulaşabilirsiniz.

Sistemin geliştiricisi olan Alaska Medya & Web Tasarım Hizmetleri zaman içerisinde sistemi daha kullanışlı hale getireceklerini belirtmiştir. 

Youtube’a video yüklemeye başlamadan önce YTplus.net adresini ziyaret ederek analiz yapmanızı tavsiye ederim.

YTplus.net Youtuber Destek Platformu

Bir Önceki Makale  C# 4 İşlem Yapan Consol Uygulaması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir